Retur ușor Proiector LED profesional cu mufa conectare tip Deutsch / 5700k (12 Led x 10W)Cod:KM2160-120W
Salvează: 60%
SKU: SK0011029-RO20260505-085211 Categorie:
  • Retur si rambursare in termen de 14 zile.
  • Plata securizata prin metode de plata sigure si verificate.
Descriere
Proiector LED profesional cu mufa conectare tip Deutsch
Cod: KM2160-120W
Putere: 120W (12LED*10W)
Lumen: 11040Lm / 5700k
Unghi lumina: combo
Voltaj: 12V-24V (10-32V)